.

.:: Firma Profili ::.

KELEŞ HIRDAVAT; Hırdavat Malzeme satış ve pazarlama sektörüne faaliyet göstermektedir.

Sektördeki amacımız; Kalitesini dünyaya ispat etmiş tanınmış markaların yanında,  kalitesine güvendiğimiz ve test ettiğimiz ürünleri müşterilerimize sunmaktır. Firmamız  değişik sektörlerde çalışan firma, şahıs, kurum, kuruluş ve iş adamlarımıza başarıyla hizmet vermektedir.

Firmamız; Ewar Kesici Takım, Değerli Makina, Temak, Şimşek Hırdavat, Teknik Takım, Biax, Özkayalı Hırdavat ve  Mitacan'ın Konya bayiliğini yapmaktadır. Aynı zamanda; Watano, Fuerda, MSK ve Musaş Ürünlerinide pazarlamaktayız.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Hizmet verdiğimiz sektörde yaptığımız işin öneminin bilincinde ve daha iyi yapmanın gayreti içindeyiz. Yılların verdiği tecrübeyi daha iyiye ulaşmak için en iyi malzemeyi en ekonomik şartlarda pazarladık ve pazarlamaya da devam edeceğiz.

Vizyonumuz; Kaliteli ürün ve malzemeleri geniş kitlelere ulaştıran, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz; Faaliyet alanımızla ilgili ürün ve malzemeleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak,

KELEŞ HIRDAVAT; Müşteri memnuniyeti güler yüzlü hizmet anlayışı ile Hırdavat Malzeme satış ve pazarlamasına devam etmektedir.  Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

 
KELEŞ HIRDAVAT
CNC TAKIMLARI, SERT MADEN UÇLARI, KLAVUZ, PAFTA VE KESİCİ TAKIMLAR